Predaj a kúpa nehnuteľnosti podľa dohodnutých kritérií

Odborné posúdenie a kontrola vytipovanej nehnuteľnosti

Hypotekárne úvery prispôsobené potrebám klientov

Vypracovanie zmlúv, znaleckých a geodetických posudkov

Vyjadrenia k dedičským konaniam a majetkovým vyrovnaniam

Zabezpečenie administratívy a podania na kataster

Odovzdanie nehnuteľnosti, kľúčov a prepis energií

Skúsenosti so stavbami a rekonštrukciami – plánujete výstavbu rodinného domu alebo ste si vybrali nehnuteľnosť v pôvodnom stave a máte obavy z jej prerábania a rekonštrukcie?Naša spoločnosť sa dlhodobo zaoberá rekonštrukciami a stavbami rodinných domov a má na konte množstvo dokončených projektov menšieho a stredného charakteru v Nitre a okolí. Preto sa neváhajte na nás obrátiť – všetko vám vysvetlíme, naplánujeme a zrealizujeme tak, aby ste sa mohli spokojne nasťahovať a užívať si nový domov čo najskôr.Ukážky našich developerských projektov

Potrebujete odfinancovať kúpu nehnuteľnosti, stavbu alebo rekonštrukciu? Obráťte sa na nás!

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť MAMOX, ako jedna z mála, pristupuje v realitnému segmentu komplexne.

Čo to znamená? Budujeme vlastné developerské projekty, staviame rodinné domy, rekonštruujeme nehnuteľnosti v pôvodnom stave a, samozrejme, zabezpečujeme štandardnú realitnú činnosť – predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností v Nitre a okolí. Pre klientov riešime aj financovanie ich realitných plánov a pretavujeme ich do reality.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.