Zrekonštruovaný 3izbák s balkónom, záhradkou, altánkom a garážou v NR

 • obývačka
 • obývačka
 • obývačka s pohľadom do chodby
 • chodba
 • kuchyňa so špajzou
 • kuchyňa
 • zasklená loggia
 • pohľad z loggie
 • detská izba
 • spálňa
 • kúpeľňa
 • WC
 • záhradka
 • záhradka s pohľadom na altánok, hojdačku, bazén...
 • záhradka
 • altánok s posedením
 • altánok s posedením
 • pohľad na bytový dom
 • súčasťou bytu je aj pivnica
 • podorys_3izb.g

Cena v RK

Cena dohodou

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií)

Byt ktorý má šancu stať sa vašim novým domovom sa nachádza v pekne zrekonštruovanej tehlovej štvorbytovke na druhom poschodí. Jeho výmera je veľkorysých 74m2, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou. Vymenené tu bolo všetko - podlahy, zateplené stropy, nové stierky, okná, na oknách hliníkové rolety, bezpečnostné dvere, všetky rozvody IS... K bytu prislúcha aj pivnica v dome, ktorá tiež prešla rekonštrukciou.
Dispozične a technicky je byt šikovne riešený, spomeniem len pár detailov, ktoré ocenia najmä gazdinky - pri kuchyni je špajza a v kuchynskej linke už je zabudovaná aj umývačka riadu. Z kuchyne si popri varení môžte pohodlne dopriať aj rannú kávu na zasklenej loggii, ktorá je prístupná aj z obývačky.
Milým prvkom tohoto bytu je aj komín v obývačke. V dnešnej energeticky náročnej dobe je to ďalšie plus k sebestačnosti a úsporám. Ak si zadovážite krbové kachle, zimné večery Vám bude spríjemňovať aj pohľad na hrejúce a mihotajúce sa plamienky. Byt je štandardne vykurovaný elektrickými radiatormi, je ale vybavený aj klimatizáciou, ktorou môžete byt v lete ochladzovať a v chladnejšom období si prikúriť. Aktuálne sú náklady na prevádzku bytu sú cca 120€.
Ďalším praktickým prvkom, ktorý poteší najmä v rannom strese a náhlení do práce, je oddelené WC od kúpeľne.
Neprehliadnuteľnou a dôležitou časťou bytu je aj úložný priestor. Najväčší je na chodbe v zabudovanej roll-door skrini. Ostatné časti zariadenia bytu tiež môžu ostať novému vlastníkovi (záleží na dohode).
Lokalita tohoto bytu ponúka kompromis medzi bývaním v dome a bývaním v byte. Je tichá a pokojná ako na vidieku - s vlastnou malou záhradkou (206m2), s altánkom, hojdačkou, pivnicou na uskladnenie zeleniny a najmä s bezproblémovým parkovaním a elektrifikovanou garážou. A pritom ste stále v meste, v časti Lukov Dvor- Južný prameň, len dve minuty jazdy autom od nákupných centier, od polikliniky, školy, škôlky atd. Rovnako dostupnosť autobusom (smer Jarok) a aj MHD je veľmi dobrá.

Ak ste sa dočítali až sem určite Vám odporúčam obhliadku. Zavolajte si o termín a presvedčíte sa sami, že tu nájdete pohodové bývanie bez ďalších väčších investícií. Celková cena bytu a záhradky je dohodou, vrátane kompletného právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. V prípade potreby alebo akýchkoľvek nejasností ohľadne financovania Vám zabezpečíme aj spoľahlivý hypotekárny servis.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

2

2

3

87 m²

osobné

úplne prerobený

aktívne

nie

áno

vlastné - elektrické

áno

áno

áno

nie

áno

tehla

áno

áno

nie

plastové

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Lukov Dvor

 

osobné

3-izbový byt

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.