Štartovný byt 2+1kk pre mladých v peknej lokalite Ostrava - Hrabuvka.

 • náhľad na bytový dom
 • vchod do domu
 • kuchyňa
 • chodba
 • kúpeľňa
 • samostatné WC
 • izba 1
 • izba 2
 • chodba
 • výťah
 • pohľad z balkónu
 • pohľad z balkónu
 • okolie domu plné zelene

76.960,- €

Zobraziť fotogalériu (13 fotografií)

V peknej lokalite mestskej časti Hrabůvka, v blízkosti obchodného centra, polikliniky, MHD a základnej školy/škôlky, predáme dvojizbový byt s veľkým balkónom. Byt sa nachádza na 9.poschodí v zrekonštruovanom, zateplenom panelovom dome s novým výťahom.
Miestnosti v byte sú nepriechodné, v izbách sú parketové podlahy a okná plastové. Jadro murované, stupačky vymenené a pri kuchyni je praktická komora na úschovu vašich zásob. Po celom obvode bytu je balkón s krásnym výhľadom na okolie.
Byt je kúpou voľný, pripravený k odovzdaniu novému vlastníkovi. Je v družstevnom vlastníctve, takže možnosť kúpy na hypotéku je obmedzená. Všetky detaily preberieme na osobnej obhliadke.
Cena bytu je 76.960€/ 1.980tis CZK. Platba v hotovosti.
Cena je vrátane právneho servisu spojeného s prevodom družstevných práv k bytu.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

9

2

družstevné

aktívne

spoločné

áno

áno

panel

áno

plastové

+421 918617241

poslať správu

Česká republika

Ostrava

Ostrava

Cholevova

 

družstevné

2-izbový byt

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.