Skvelá cena! - 5i RD s výbornou dostupnosťou v Nitre, Šúdol.

 • pohľad zo záhrady
 • pohľad z obývačky do kuchyne a výstup na terasu
 • vstup do bazéna priamo z terasy
 • pohľad do kuchyne a na vchod
 • bazén - záhrada
 • spálňa
 • kúpeľňa
 • terasa s letnou kuchynou a grilom
 • výklenok na kvety alebo čítanie :)
 • izba 1 v podkroví
 • izba 1v podkroví
 • izba 2 v podkroví
 • izba 3 v podkroví
 • pohľad na dom z ulice

229.500,- €

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Pri tomto dome sa spojili všetky pozitíva, ktoré môžete pri bývaní v meste hľadať. Svojou dispozíciou, cenou, vzhľadom k lokalite aj spektrom využiteľnosti na súkromný či podnikateľský účel je nehnuteľnosťou, ktorú stojí za to vidieť. Má bezproblémové napojenie na hlavnú cestu, v blízkosti sú školy, škôlky, obchody, MHD...

Je to funkčný a zabývaný dom, kolaudovaný v r.2011. Realizáciou vylepšení/dokončení niektorých jeho častí si ešte môžete zvýšiť estetickosť a pohodlie v bývaní. Výnimočnosť tejto ponuky podčiarkuje aj výmera pozemku okolo domu, čo je vašich 1317m2 súkromia a možností dobudovania ďalších relaxačných zón. V súčasnosti je za domom krytá terasa s grilom a bazén s vstupom priamo z terasy.

Samotný dom je trojpodlažná stavba, postavená z tepelnoizolačných tvárnic Ytong Lambda, zateplená 180mm nobasilom. Strecha je plechová, izolovaná, sedlového typu s pochôdznym podkrovím, využiteľným ako ďaľší úložný priestor.
Zastavaná plocha je 147m2, podlahová plocha domu je cca 440 m2, dispozične rozdelená na prízemie s veľkou dvojgarážou, technickou miestnosťou + iné priestory, kúpeľňa s WC.
1.podlažie tvorí obývačka s kuchyňou, z ktorej je výstup na krytú terasu, samostatná izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.
2.podlažie – 3 samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Dom je napojený na všetky dostupné IS - elektrina 220/380V, voda, plyn. Kúrenie je ústredné plynové, radiátorové; je aj príprava na kúrenie pevným palivom a prieduchy v miestnostiach pre príjemné prestupy a prúdenie tepla.
Kanalizácia v tejto lokalite zatiaľ nie je, vyriešená je žumpou s objemom 10m3 a certifikovanou ČOV.

Cena nehnuteľnosti je 229.500,-€ a je konečná, vrátane provízie realitnej kancelárie a právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti.
V prípade potreby vám sprostredkujeme spoľahlivý hypotekárny servis.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

5

147 m²

1317 m²

440 m²

osobné

aktívne

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Hviezdoslavova

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX Bývanie v pohode, s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.