Rodinný dom v pôvodnom stave, pokojná lokalita v Horných Krškanoch, NR

  • pohľad z ulice
  • pohľad z ulice
  • pohľad z dvora
  • spálňa 1
  • spálňa 1
  • pohľad do kuchyne
  • kúpeľňa
  • pohľad na kuchyňu s kúpeľňou
  • spálňa 2
  • spálňa 2

87.000,- €

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

Predám rodinný dom v pôvodnom stave v dobrej lokalite Horných Krškan. Nehnuteľnosť lokalitou dobre dostupná do centra mesta aj na rýchlostnú cestu R1.
Je to pôvodný 3izbový rodinný dom vidieckeho typu s priechodnými izbami. Má dva samostatné vchody. Prvým vchodom vojdeme do časti s predsieňou, komorou a dvomi izbami. Druhým vchodom sa dostaneme do kuchyne a ďalšej izby. Do tejto časti domu je inštalovaný aj rozvod vody. Kúrenie je plynové, lokálne. Podlahy v dome sú pôvodné s dlážkovicou alebo betónové. Okná sú na dome vymenené. Je na uvážení nového vlastníka či dom bude rekonštruovať alebo na pozemku postaví nový dom.
Prípojky plynu, mestskej vody a elektriny sú funkčné, pred domom je možnosť napojenia na kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Dom je momentálne užívaný iba príležitostne, kúpou je voľný.
K domu nebol zhotovený energetický certifikát.

Odporúčam obhliadku. Cena nehnnuteľnosti je 87tis.€, vrátane služieb realitnej kancelárie, právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. Ak kúpu zvažujete prostredníctvom hypoúveru sprostredkujeme aj spoľahlivý hypotekárny servis.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

3

132 m²

472 m²

132 m²

osobné

pôvodný

aktívne

verejný vodovod

230V

áno

vlastné - plyn

Zmiešané

nie

pôvodná

asfaltová cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Horné Krškany

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.