RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.

  • RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.
  • RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.
  • RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.
  • RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.
  • RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.
  • RD vo V. Doline po kompl.rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami.

119.900,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

Obhliadku tejto nehnuteľnosti vo Veľkej Doline (cca 18km od Nitry, 5km od Thermal Kesov a 17km od Šale) určite odporúčam! Výhodou tejto nehnuteľnosti je okrem lokality aj jej možnosť využitia pre dvojgeneračné bývanie, alebo možnosť poskytovať nájomné ubytovanie.
Rodinný dom má cca 90m2 zastavanej plochy, prešiel kompletno rekonštrukciou od podlahy až po strechu, vrátane všetkých rozvodov. Dispozične je delený na predsieň, 3izby, kuchyňu, kúpeľňu s vaňou a s wc. Kúrenie je tu ústredné plynové, možnosť využívať aj kúrenie krbom.
Ďalšia stavba na pozemku, s podlahovou plochou cca 67m2, je novšia stavba, taktiež vybavená vlastnou kuchyňou, samostatnými dvomi izbami, kúpeľňou so sprchovým kútom a s wc. Kúrenie v tomto menšom domčeku je nezávislé od kúrenia v dome. Ako výhrevné teleso tu slúžia plynové gamatky.
Obe stavby majú samostatné merače energií.
Dvor je príjemne udržiavaný, poskytujúci priestor na rôzne voľnočasové aktivity. Počas letných večerov potešia posedenia na terase s vonkajším krbom.

Cena za nehnuteľnosť je 119.900€ vrátane kompletného právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. V prípade potreby zabezpečíme aj spoľahlivý hypotekárny servis.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

3

636 m²

1036 m²

1036 m²

157 m²

osobné

úplne prerobený

aktívne

230/400V

áno

vaňa a sprchovací kút

vlastné - plyn

po rekonštrukcii

asfaltová cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Veľká Dolina

Veľká Dolina

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
http://www.byvanievpohode.sk/

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.