Príjemný pozemok na stavbu RD v Golianove, okr.Nitra.

  • Príjemný pozemok na stavbu RD v Golianove, okr.Nitra.
  • Príjemný pozemok na stavbu RD v Golianove, okr.Nitra.
  • Príjemný pozemok na stavbu RD v Golianove, okr.Nitra.

71,- €/m2

Zobraziť fotogalériu (3 fotografií)

Mať domček podľa svojich predstáv a užívať si letné večery na svojej teraske je snom mnohých. Vám sa môže splniť, ak Vašim predstavám sa približuje pozemok o výmere cca 750m2 (presná výmera bude určená geometrickým plánom), pri rozmeroch cca 14x44m.

Pozemok je pekný, udržiavaný, mimo hlavnej cesty, v pokojnej a bezpečnej časti obce. Dostupnosť IS je veľmi dobrá, len pár metrov od hranice pozemku. K dispozícii sú všetky, okrem plynu.

Golianovo je vyhľadávaná a obľúbená spádová obec s vynikajúcim občianskym vybavením a dobrou dostupnosťou do Nitry (cca 10km), aj do blízkych Vrábľov (cca7km).

Cena nehnuteľnosti je 71€/m2, vratane právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

750 m²

aktívne

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Golianovo

Golianovo

 

Pozemky - bývanie

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.