Prenájom 1i bytu na Klokočine, Beethovenova ul., Nitra

  • kuchyňa
  • pohľad do chodby
  • pohľad do izby
  • izba
  • chodba

420,- €

Zobraziť fotogalériu (5 fotografií)

Prenajmem 1i bytík v príjemnej lokalite Beethovenovej ulice na 2.poschodí zo 7. Má plastové okná, stierky, plávajuce podlahy a dlažbu. Jadro je pôvodné a WC je dispozične oddelené od kúpeľne. Bytový dom je zateplený, s výťahom a v blízkosti sú MŠ, ZŠ, zastávka MHD a potraviny.
Byt je vybavený kuchynskou linkou a chladničkou, stolom, stoličkami a trojdverovou skriňou na šaty. Všetko ostatné zariadenie si budúci nájomca môže zabezpečiť podľa svojho vkusu a potrieb. Je vhodný pre ubytovanie max.2 dospelých osôb, domáce zvieratá neakceptujeme.
Byt je k dispozícii podpisom nájomnej zmluvy, je nutné uhradiť depozit vo výške 420€ a cena nájmu je tiež 420€ vrátane všetkých energií a internetu.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

2

7

1

37 m²

37 m²

aktívne

juhozápadná

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Beethovenova

 

1-izbový byt

prenájom

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX Bývanie v pohode, s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.