PREDANÉ - v super lokalite a s veľkým pozemkom. Chrenová, Nitra

 • pohľad zo záhrady
 • vstup do domu
 • izba 1
 • izba 2 s prechodom do izby 3
 • doležalova podorys.jpg
 • park blízko domu
 • predsieň
 • kuchyňa
 • kuchyňa
 • chodba
 • kúpeľňa
 • vstup do podkrovia
 • manzardka

170.000,- €

dohodou

Zobraziť fotogalériu (13 fotografií)

Špeciálna ponuka vo výnimočnej lokalite Nitry - nehnuteľnosti sú tu vyhľadávané a len zriedka sa predávajú. Dostupnosť do centra mesta aj na rýchlostné cesty vynikajúca, k tomu bývanie so všetkými benefitmi - obchodné centrá pár krokov od domu, k tomu priestranný dvor, vlastné parkovanie, málo susedov, dokonca malý park s detskými preliezkami len pár krokov od domu...
Svojim dispozičným riešením je dom vhodný pre rodinu, aj pre menšiu firmu. Vchod do domu tvorí veľká slnečná predsieň. Ďalej sú tu 3 veľké priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa a v podkroví manzardka. Podkrovie je možné v prípade potreby rozšíriť o ďaľší obytný priestor.
Dom je tehlovej konštrukcie, cca 60ročný, suchý, strecha zachovalá a z polovice je podpivničený. V pivnici je technická časť domu a skladový priestor.
Dom je pripojený do elektrickej siete a využíva sa vlastná studňa. Plynová prípojka je vo dvore. Napojenie na verejný vodovod a kanalizáciu je možné. V súčasnosti je odpad zvádzaný do žumpy.
Celý dvor je udržiavaný, doteraz využívaný ako záhrada s rôznymi ovocnými stromami. Jeho výmerou 988m2 a priestorom za domom ponúka možnosti na vybudovanie relaxačnej zóny, prípadne aj prístavby k domu.

Úhradou kúpnej ceny je nehnuteľnosť okamžite k dispozícii novému vlastníkovi.

K nehnuteľnosti nie je vyhotovený energetický certifikát.

Cena tejto nehnuteľnosti je 170.000€.
V prípade potreby zabezpečíme spoľahlivý hypotekárny servis.
Obhliadku určite odporúčam.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

1

4

120 m²

988 m²

200 m²

osobné

pôvodný

predané

áno

vlastné - plyn

áno

nie

áno

áno

tehla

nezariadený

nie

pôvodná

nie

áno

rovina

asfaltová cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Chrenová

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.