Predané - 5izbový rodinný dom Mojmírovce, okr.Nitra

 • kuchyňa s pohľadom do obývačky
 • kuchyňa
 • kuchyňa s pohľadom na schody
 • obývačka
 • obývačka
 • schodisko
 • schodisko s hlavným vchodom
 • jedna zo spální
 • kúpeľňa na poschodí
 • kúpeľňa na prízemí
 • klenbová pivnica
 • pohľad z dvora
 • pohľad na bočný vchod do domu
 • letný pohľad na dvor
 • Predané - 5izbový rodinný dom Mojmírovce, okr.Nitra
 • orientačný pôdorys prízemia
 • orientačný pôdorys poschodia

220.000,- €

Zobraziť fotogalériu (17 fotografií)

Iba 15minút jazdy od Nitry, v príjemnej a vyhľadávanej spádovej obci Mojmírovce, máme pre vás 4/5 izbový tehlový dom po prevažnej rekonštrukcii, vybavený všetkými inžinierskymi sieťami.

Dom je trojpodlažný, cca 40ročný, s vymenenými plastovými oknami, vystierkovanými izbami, novými podlahami, schodiskom, zrekonštruovanou strechou - dispozične rozdelený na suterén(technickú), dennú a nočnú časť.
V suteréne je jedna obývateľná izba, kotolňa a garáž. Prístup do tohoto podlažia je bezbarierový, cez veľkú garážovú bránu, otvárateľnú na diaľkové ovládanie.
Na prvom podlaží, tvoriacom dennú časť, sa sústreďuje rodina v kuchyni a obývačke. Na tomto podlaží je tiež hlavný vchod do domu, špajza a toaleta so sprchou.
Na ďalšom podlaží, kde sú tri veľké izby/spálne, nájde každý člen rodiny svoje súkromie. Praktickým riešením na tomto podlaží je aj kúpeľňa s priestranným sprchovým kútom a poteší balkónik.

K domu prislúcha pozemok o výmere 5031m2. Na jeho údržbe si aktuálny vlastníci dali záležať. Hneď od brány si všimnete praktický prístrešok pre dve autá, chodníky vykladané zámkovou dlažbou a dvor zelenajúci sa trávnikom. Záhrada je rovnako pekná, udržiavaná, aj so zabehnutým ovocným sadom tvoreným z rôznych ovocných stromov.
Pozemok je zaujímavý aj z hľadiska budúcnosti - možné využiť na stavbu dalšieho domu, prípadne aj iný zámer.

Príslušenstvom k domu je samostatne stojaci podpivničený objekt, s milou klenbovou pivnicou a vinárničkou s krbom. Na letné párty tiež letná kuchyňa s relaxačným posedením.
Prídite sa pozrieť :)


Odovzdanie nehnuteľnosti novému vlastníkovi je možné koncom septembra 2022.
Veľkým benefitom tejto ponuky je, že nehnuteľnosť nevyžaduje žiadne nevyhnutné náklady na ďalšiu rekonštrukciu, resp.zobytnenie. Má výbornú polohu neďaleko centra obce, taktiež spojenie s mestami Nitra a Šaľa je do 15min jazdy autom.
Obec je známa kaštieľom poskytujúcim vzdelávacie, kongresové, ubytovacie, stravovacie a wellnes služby. Ak by toto bolo málo, tri minúty jazdy autom už môžete relaxovať aj v Thermal Park Nitrava (Poľný Kesov).


K nehnuteľnosti nie je vytvorený energetický certifikát.

Cena nehnuteľnosti je 220tis.€, vrátane právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľosti. V prípade potreby zabezpečíme aj spoľahlivý hypotekárny servis.
Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

4

100 m²

5031 m²

300 m²

čiastočne prerobený

aktívne

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

tehla

nie

po rekonštrukcii

nie

áno

plastové

rovina

asfaltová cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Mojmírovce

Mojmírovce

 

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.