Predané - 4i RD v Malom Cetíne, okr.Nitra, čiast.rekonštrukcia.

 • vstupná hala
 • vstupná hala
 • kuchyňa
 • kúpeľňa
 • obývačka
 • schodisko
 • schodisko
 • spálňa 1
 • výhľad zo spálne 1
 • spálňa 2 s výstupom na balkon
 • spálňa 3
 • spálňa 3
 • pohľad zo schodiska
 • dom z ulice
 • jazierko pred domom
 • pohľad z dvora
 • záhrada
 • pohľad zo záhrady na dom

exkluzívne

90.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (18 fotografií)

V obci Malý Cetín, vzdialenej od Nitry iba 12km, predám tento 4izbový rodinný dom. Postavený bol v r.1973 a konštrukčný materiál je kváder. Dom prešiel cca pred 5rokmi úpravou v rámci ktorej boli vymenené okná, vchodové dvere a radiátory v celom dome. Dom je 3podlažný, dispozične rozdelený na technickú/skladovú časť (suterén), dennú a nočnú časť.
V suteréne domu sa okrem technických miestností nachádza aj letná kuchyňa. I.NP sa dispozične člení na vstupnú halu, obývačku, kuchyňu, špajzu a kúpeľňu. II.NP disponuje 3 spálňami, jedna z nich s výstupom na balkón. Orientácia miestností je na východ a na západ. Dom je napojený do distribučnej siete plynu, elektriny (220/380V) a kanalizáciu. Voda sa momentálne využíva zo studne, prípojku na obecný vodovod je možné zriadiť. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a ohrev vody kombinovaným bojlerom. Pre milovníkov posedení pri krbe je aj táto možnosť otvorená, keďže dom má ďalší komín.
Pri vstupe z ulice Váš zrak poteší jazierko s množstvom kvitnúcich okrasných rastlín. Za domom je pekne udržiavaná úžitková záhrada s drobnou výsadbou, ale aj s mladými ovocnými stromami.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti určite odporúčam, po rekonštrukcii tu nájdete pohodové bývanie s dostatkom súkromia v pokojnej lokalite.

Cena tejto nehnuteľnosti je 90.000,-€ a je vrátane kompletného právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

4

93 m²

845 m²

200 m²

osobné

čiastočne prerobený

predané

studňa

230/400V

áno

áno

áno

vlastné - plyn

áno - 1

93 m²

nie

áno

iné

nie

plastové

rovina

asfaltová cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Malý Cetín

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.