Predaj 3-izbového bytu, Viničky, Viničky, Nitra

 • izba 1
 • izba 1
 • izba 1
 • pôdorys Viničky.jpg
 • izba 2 s loggiou
 • izba 2 s loggiou
 • pohľad z loggie
 • predsieň
 • kuchyňa
 • izba 3
 • pohľad z kuchynského okna
 • predsieň
 • kúpeľňa
 • samostatné wc
 • pohľad na nočnú Nitru

118.000,- €

Zobraziť fotogalériu (15 fotografií)

V zastúpení vlastníka predám 3i byt v príjemnej lokalite klokočinských Viničiek. Výmera bytu je 62m2 vrátane pivnice (1,5m2). Nachádza sa v zrekonštruovanom 7.poschodovom bytovom dome, na 6.poschodí.
Dispozícia bytu je znázornená v orientačnom náčrte pôdorysu - nájdete ho vo fotogalérii. Orientácia vzhľadom ku svetovým stranám: kuchyňa a detská izba - severovýchod, obývačka a spálňa - juhozápad. Jadro bytu je murované, okná plastové, interiérové dvere nové a vstupné dvere do bytu bezpečnostné. V prípade záujmu súčasný majiteľ ponechá novému vlastníkovi aj celé zariadenie bytu tak ako ho vidíte na fotografiách.

V blízkosti bytového domu sa nahádza zastávka MHD, predajňa potravín, MŠ, ZŠ. Lokalita je pomerne tichá, nakoľko bytový dom je v nepriechodnej ulici.

Kúpna cena nehnuteľnosti je 118.000,-€ vrátane právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľnosti. V prípade potreby sprostredkujeme aj spoľahlivý hypotekárny servis.
Obhliadky možné kedykoľvek, nutné však dohodnuť aspoň 24hod vopred na telefónnom čísle 0918 617 241.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

6

7

3

62 m²

62 m²

osobné

aktívne

áno

vaňa

spoločné

áno

1.50 m²

áno

vonkajšie

panel

zariadený

áno

nie

plastové

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Viničky

 

osobné

3-izbový byt

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX Bývanie v pohode, s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.