Pekný rodinný dom v Mojmírovciach

  • Dom.jpg
  • dom9.jpg
  • dom4.jpg
  • dom5.jpg
  • dom6.jpg
  • dom7.jpg
  • dom 1.jpg
  • dom3.jpg
  • domz.jpg
  • domzz.jpg

exkluzívne

112.900,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

Ponúkame vám na predaj pekný rodinný dom v obci Mojmírovce, ktorú netreba predstavovať - je to jedna z mála obcí ,ktorá má kompletné občianske vybavenie.
Rodinný dom sa nachádza v pokojnej časti obce s veľmi dobrou dostupnosťou do krajského mesta Nitra.
Dom bol postavený v 1973 r. z kvádrov- porfixové tvárnice,okná sú pôvodné drevené, strecha je rovná odizolovaná, kúrenie prešlo rekonštrukciou v 2010 r. výmenou radiátorov a v 2012 r. výmenou kotla, ktorý je na plyn.Dispozícia domu sa skladá z piatich izieb, kuchyne, kúpeľne,wc a komory. Dom je čiastočne podpivničený - kde sa nachádza vínna pivnica a technická miestnosť. K domu prislúcha krásna záhrada s ovocnými stromami,ktorá je ideálna na relax a záhradníčenie. Táto nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave i keď je pôvodná s menšími úpravami. Vrele odporúčam obhliadku, ktorá vám napovie viac.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

1

5

163 m²

2600 m²

osobné

pôvodný

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

nie

áno

vlastné - plyn

áno

20 m²

áno

áno

áno

Porotherm

čiastočne

nie

nie

nie

áno

nie

drevené

rovina

asfaltová cesta

+421 948 048 900

poslať správu

Slovensko

Nitra

Mojmírovce

Ku krížu

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
http://www.byvanievpohode.sk/

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Marek Molnár

Ing. Marek Molnár

majiteľ

Я говорить русскийmówię po polskuI speak english

Telefón: +421 948 048 900
E-mail: m.molnar@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.