Obchodno - skladové priestory, prenájom, Nitra

  • 7 Sklad.JPG
  • 1 Nákres budovy.jpg
  • 2 Pohľad z parkoviska.JPG
  • 6 Kuchynka.JPG
  • 3 Kancelária pri sklade.JPG
  • 4 Predajňa.JPG
  • 5 Predajňa.JPG
  • 8 Sklad.JPG
  • Garáž.JPG
  • Prechod z garáže do skladu.JPG

1.700,- €

mesačný nájom

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

Obchodno - skladové priestory sú vhodné aj na poskytovanie služieb - fitness,kaderníctvo - kozmetika ...taktiež ako výrobný priestor. Objekt má vlastné parkovisko pre cca 5 osobných áut + cca 5 os. áut vo dvore objektu.V prednej časti jednopodlažnej budovy boli obchodné a kancelárske priestory so sociálnym zariadením a kúpeľňou s prechodom do skladových priestorov a garáže.Sklad a garáž majú vlastné brány.Všetky časti objektu tvoria jeden celok.Hlavná brána a garážová brána sú na diaľkové otváranie,budova má kamerový systém,vlastné plynové kúrenie v celom objekte,380 V.Informácie o možnostiach ceny mesačného nájmu poskytneme pri osobnom stretnutí.
Objekt je voľný od 1.1.2019

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

300 m²

300 m²

osobné

aktívne

áno

230/400V

áno

áno

áno

vlastné - plyn

vlastné vyhradené

tehla

+421 911 940 297

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

 

osobné

Obchodné priestory

prenájom

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
http://www.byvanievpohode.sk/

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Aurel Brezina

Ing. Aurel Brezina

makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskumluvim česky

Telefón: +421 911 940 297
E-mail: a.brezina@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.