Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.

 • Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.
 • Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.
 • izba
 • obývacia izba s kuchyňou
 • obývacia izba s kuchyňou
 • obývacia izba s kuchyňou
 • technická miestnosť
 • príprava na sprchový kút
 • Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.
 • Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.
 • Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.
 • Dom za cenu bytu, 3i novostavba iba 12km od NR.

91.990,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (12 fotografií)

Tento 3i rodinný dom v štádiu holodom iba 12km od Nitry, v obci Hosťová, hneď za Pohranicami, môže byť Váš. Postavený je z PORFIX tvárnic hrúbky 25cm, zateplený 20cm polystyrénom, okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom je projektovaný ako nízkoenergetický, v kategórii A1. V podlahách je uložené elektrické podlahové kúrenie. Predpokladané mesačné výdavky sú vo výške 70-80€. Strecha je sedlová, s krytinou zn.Terran danubia a krov je pochôdzny, v budúcnosti využiteľný ako úložný priestor. Dom je vynikajúcou ponukou pre tých, čo si chcú interiér dotvoriť podľa seba a nemajú čas sa zdržiavať s vybavovačkami okolo povolení, projektov a prác pri zakladaní stavby.
Dispozične je dom rozdelený na vstupnú chodbu, obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, špajzu, dve samostatné izby, kúpeľňu s prípravou na sprchový kút a vaňu, technickú miestnosť. V technickej miestnosti je projektované samostatné WC. Zastavaná plocha domu je 93,75m2. Pri dome je projektovaná aj terasa s plochou 18m2 s výstupom z obývačky.
K domu je zriadená elektrická a vodovodná prípojka, žumpa, na pozemku je aj vlastná studňa. Výmera pozemku je ideálnych 522m2, v tichej, novovzniknutej lokalite, s prebiehajúcou výstavbou rodinných domov. Ku pozemku vedie vlastná prístupová cesta, ktorej budete spoluvlastníkom.
Tento dom môžete mať za 91990€ a cena je konečná, vrátane právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. V prípade potreby zabezpečíme aj spoľahlivý hypotekárny servis a služby znalca.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

1

3

93 m²

522 m²

522 m²

93 m²

osobné

aktívne

studňa a vodovod

230/400V

nie

ČOV

vlastné - elektrické

nie

áno

iné

áno

A

plastové

rovina

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Hosťová

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
http://www.byvanievpohode.sk/

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.