Dom na rekonštrukciu v Hruboňove, okr. Nitra.

  • Dom na rekonštrukciu v Hruboňove, okr. Nitra.
  • Dom na rekonštrukciu v Hruboňove, okr. Nitra.
  • Dom na rekonštrukciu v Hruboňove, okr. Nitra.
  • Dom na rekonštrukciu v Hruboňove, okr. Nitra.
  • Dom na rekonštrukciu v Hruboňove, okr. Nitra.

23.200,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (5 fotografií)

Predám bývalú zemiansku kúriu v obci Hruboňovo, vzdialenej od priemyselného parku JLR cca 10km a od Nitry cca 15km. Postavená je z plnej pálenej tehly, je čiastočne podpivničená a pivnica je tehlová, klenbová. Okná, interiérové dvere, zárubne i okná sú na stavbe pôvodné. Dispozične je rozdelená na 4 izby. Sú veľké, priestranné a svetlé. Po rekonštrukcii tu budete mať krásne bývanie na tichom mieste. Stavba je orientovaná na V/Z a je napojená do distribučnej siete el.energie (220V). Prípojky ostatných IS je možné zriadiť cca 50m od hranice pozemku. K dispozícii sú tu aj plyn, obecná voda a kanalizácia.
Výmera pozemku je 771m2, z toho zastavaná plocha domu je 231m2 a 70m2 tvorí podiel na prístupovej ceste.
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti obce, v súkromnej uličke a v zástavbe okolia sú prevažne rodinné domy. Obec Hruboňovo je obcou bez problémových skupín obyvateľstva, má takmer 100% zamestnanosť aj vďaka svojej lokalite (nachádza sa medzi okresnými mestami NR-PN-TO). Disponuje základnou občianskou vybavenosťou - OÚ, MŠ, predajňa potravín, pošta.
Cena nehnuteľnosti je 23200€, je konečná, vrátane podielu na prístupovej ceste a právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

neuvedené

4

231 m²

701 m²

771 m²

231 m²

iné

aktívne

230V

áno

tehla

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Hruboňovo

Výčapky

 

iné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
http://www.byvanievpohode.sk/

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.