4i dvojgeneračný RD v Nitre - Dražovce. Odporúčam obhliadku.

 • izba na poschodí
 • kúpeľňa na prízemí
 • vstup do domu na prízemí
 • chodba na poschodí s výstupom na balkon
 • chodba na prízemí
 • kuchyňa na prízemí
 • kuchyňa na prízemí
 • obývačka s krbom
 • kuchyňa so špajzou na poschodí
 • pohľad z ulice
 • pohľad z dvora

130.000,- €

Zobraziť fotogalériu (11 fotografií)

Predám 4 izbový rodinný dom v tichej uličke so slušnými susedmi, neďaleko školy a kostola v dobrej lokalite Dražoviec.
Výmera pozemku na ktorom stojí je 532m2, z toho zastavaná plocha cca 90m2. Je to čiastočne podpivničený dvojpodlažný dom postavený z tehál. Dispozične prakticky riešený, na oboch podlažiach je kuchyňa aj kúpeľňa, čím môže splniť aj požiadavky pre dvojgeneračné bývanie. Všetky miestnosti sú nepriechodné a z izieb a chodby na vrchnom podlaží je výstup na dva balkóny. Súčasťou domu je tiež garáž s vstupom priamo do domu.
Okná a vchodové dvere do domu boli čiastočne vymenené, inak je prevažne v pôvodnom stave.
Kúrenie je ústredné plynové, možnosť vykurovania aj prostredníctvom krbu a prieduchov. Disponuje pripojením na všetky IS okrem kanalizácie, odpad je momentálne riešený žumpou (pripojenie do kanalizácie je možné).

Na dvore je dostatok priestoru na zriadenie záhradky alebo relaxačnej zóny pre vašu rodinu. V súčasnosti sa tu nachádza skleník a viacero dočasných prístreškov (je na zvážení nového vlastníka ako s nimi v budúcnosti naloží).


Za obhliadku táto nehnuteľnosť určite stojí. Po úpravách má všetky predpoklady na pohodové rodinné bývanie.

K nehnuteľnosti nie je vytvorený energetický certifikát.

Cena nehnuteľnosti je 130tis.€, je konečná, vrátane právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. V prípade potreby zabezpečíme aj spoľahlivý právny servis.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

4

90 m²

532 m²

180 m²

aktívne

nie

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Dražovce

 

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.