3i novostavba na okamžité bývanie v Štitároch, Nitra.

 • pohľad z obývačky do kuchyne
 • kúpeľňa
 • kúpeľňa
 • pohľad na vstup do domu z obývačky
 • kupeľňa
 • detská izba
 • WC
 • detská izba
 • pohľad do obývačky
 • spálňa
 • spálňa
 • exterier za domom
 • exterier za domom
 • vstup do domu
 • pôdorys
 • pohľad z kuchyne do obývačky
 • východ na terasu

270.000,- €

Zobraziť fotogalériu (17 fotografií)

Ak hľadáte dokončenú novostavbu, pripravenú na okamžité bývanie, už ani nehľadajte ďalej.. Po obhliadke sami usúdite, že dýcha príjemnou rodinnou atmosférou.
Tento dom má všetky predpoklady, aby naplnil Vaše predstavy o pokojnom bývaní v blízkosti prírody a pritom dobrej dostupnosti do mesta.
Je to 3izbová novostavba v radovej zástavbe, skolaudovaná v r.2021, postavená z Heluz tvárnic, zateplená, s pripojením do všetkých IS (okrem kanalizácie, tá v tejto lokalite zatiaľ nie je). Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi zabudovanými v linke a kuchynským ostrovčekom, ktorý prepája kuchynskú časť s obývacou časťou domu. Z obývačky je výstup na zátišie za domom. Časť tohoto priestoru je vydláždená a zatrávnená časť Vám vďaka zabudovanému závlahovému systému zabezpečí vždyzelený trávnik :)
Izby sú vybavené vstavanými skriňami v príjemných neutrálnych farbách. Ďaľšími praktickými prvkami domu je malá špajza, spojená s technickou miestnosťou, či dve WC. Jedno je v rámci kúpeľne a druhé samostatné, so samostatným vchodom z chodby.
Súčasťou domu je tiež garáž, parkovanie pred domom bezproblémové.
Dom je vybavený aj rozvodmi klimatizácie a bezpečnostného systému, ktoré nesporne zvýšia Váš pocit spokojnosti z bývania v tomto dome.

Energetický certifikát je k dispozícii a k nahliadnutiu na obhliadke.

Cena domu je 270tis €. Celý právny servis spojený s prevodom vlastníckych práv k domu je v cene, sprostredkujeme aj spoľahlivý hypotekárny servis.
Termín obhliadky možné dohodnúť na telefónnom čisle 0918 617 241.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

3

160 m²

282 m²

282 m²

137.43 m²

osobné

aktívne

tehla

čiastočne

áno

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Štitáre

Štitáre

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.