3i byt v tehlovej bytovke s dvorom, záhradou a garážou len 12km od NR

 • obývacia izba
 • obývacia izba
 • kuchyňa
 • kúpeľňa
 • spálňa
 • spálňa
 • chodba
 • samostatné wc
 • detská izba
 • vchod do domu
 • terasa s grilom
 • terasa s grilom
 • letná kuchyňa
 • pohľad na terasu
 • pohľad vchod do bytovky z dvora
 • práčovňa

133.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (16 fotografií)

Predám 3i byt s výmerou 70m2 v dvojpodlažnej tehlovej dvojbytovke v obci Babindol. Po chvíľke strávenej v tejto dvojbytovke nadobudnete pocit, akoby ste boli v samostatnom dome. Je tu takmer všetko, čo Vám túto emóciu navodí - dva balkóny, vlastná terasa s grilom a posedením, letná kuchyňa, garáž, bezproblémové parkovanie vo dvore, detský kútik a samozrejme vlastný kúsok záhrady.
V byte boli zrekonštruované všetky rozvody elektriny, vody aj kúrenia, podlahy, stierky atd.. Izby sú priestranné, svetlé, nepriechodné, orientované prevažne na východ/západ. Vlastná kotolňa a skladové priestory využiteľné aj na iné účely sú pri takomto type nehnuteľnosti samozrejmosťou.
Bytovka je postavená v r.1987 na pozemku s výmerou 1341m2, kde kúpou sa stávate polovičnými vlastníkmi parcely.

K bytovke nebol zhotovený energetický certifikát.

Obec Babindol je naozaj príjemná a malebná obec, bez problémových skupín obyvateľstva, vo veľmi dobrej dostupnosti na rýchlostnú cestu R1 a do miest Nitra (12km), Vráble (7km) a Zlaté Moravce (22km).

Cena nehnuteľností je 133tis.€, vrátane kompletného právneho servisu a katastrálnych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. V prípade potreby sprostredkujeme aj spoľahlivý a overený hypotekárny servis.
Určite odporúčam obhliadku.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

1

1

3

70 m²

220 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

áno

vlastné - plyn

áno - 2

áno

110 m²

áno

nie

áno

tehla

čiastočne

nie

nie

áno

nie

plastové

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Babindol

Babindol

 

osobné

3-izbový byt

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.