3 izbový RD v pokojnom prostredí Nevidzian (okr.ZM), blízko R1.

 • pohľad z ulice
 • pohľad zboku
 • pohľad z predu - vizualizácia
 • zimná záhrada - vizualizácia
 • vchod
 • chodba
 • kuchyňa
 • obývačka
 • izba 1
 • izba 2
 • sprchovací kút
 • wc
 • kúpeľna
 • terasa s výhľadom do záhrady

149.999,- €

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Ak túžite žiť v pokojnom a tichom prostredí s výhľadom na prírodu a pritom v dobrej dostupnosti mesta, ste na správnej adrese.
Obec Nevidzany je vzdialená od R1 a zároveň od okresného mesta Zlaté Moravce cca 12km. Veľmi dobrá dostupnosť je aj do blízkeho mestečka Vráble (cca 6km) a do Nitry (cca 25km).

Dom je postavený na pozemku s výmerou 1030 m2 a kúpou je okamžite k dispozícii novým majiteľom. Je to čiastočne podpivničený trojizbový, murovaný dom s nepriechodnými miestnosťami, zateplený a napojený na všetky IS (voda, elektrina, kanalizácia). Interiér je vystierkovaný a vymaľovaný. Na podlahách sú dlažby a veľkoplošné laminátové parkety. Okná drevené, dvojité. Kúrenie je projektované krbom, prípadne prostredníctvom elektrických akumulačných radiátorov s elektronickou reguláciou teploty. V kúpeľni je sprchový kút a ohrev vody prietokovým ohrievačom. WC je samostatné.
Kuchyňa je výzvou a zároveň aj potešením pre novú gazdinú, keďže si tu môže zabezpečiť kuchynskú linku podľa svojich potrieb a predstáv.
Celková obytná plocha domu je 125m2 + podpivničenie 70m2.
Za domom je terasa s možnosťou vybudovania zimnej záhrady, čím sa obytná plocha domu rozšíri o ďalších 25m2.
Z terasy je výhľad na pole a do záhrady, kde je uložené automatické zavlažovanie (momentálne bez čerpadla). V záhrade je dostatok priestoru na dobudovanie ďalšich relaxačných zón a nemenej radosti vám prinesú aj dospelé a rodiace stromy v podobe orechov a jabloní.

Predpokladané priemerné mesačné náklady na vykurovanie a prevádzku domu sú cca 60€/mesiac, čo dom radí do kategórie energeticky úsporných triedy A.
Predpokladané náklady na vonkajšie oplotenie, chodníky a sokle, ktoré je treba dokončiť, sú cca 3tis€.

Obhliadku je možné dohodnúť telefonicky alebo sms na telefónnom čísle 0918 617 241 a na osobnom stretnutí radi zodpovieme ďalšie vaše otázky.

Obec Nevidzany disponuje základným občianskym vybavením (OÚ, MŠ, predajňa potravín, rozličného tovaru, pošta, ihrisko) a dobrou dostupnosťou do okolitých miest a na rýchlostnú cestu R1.
Pri realizácii voľnočasových aktivít je možné využiť okrem neďalekého Arboréta, zubrej obory, zámockého parku v Topoľčiankach aj blízky les a rybník, ktoré sa nachádzajú priamo v katastrálnom území obce. Zároveň je obec aj súčasťou cykloturistických trás mikroregiónu „Požitavie-Širočina“.

Cena nehnuteľnosti je 149.999€, vrátane právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti. V prípade potreby zabezpečíme aj spoľahlivý a overený hypotekárny servis.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

3

148 m²

1030 m²

1030 m²

195 m²

osobné

aktívne

áno

áno

rovina

asfaltová cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Zlaté Moravce

Nevidzany

Nevidzany

 

osobné

Rodinný dom

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.