2i byt na prenájom, ul.A. Hlinku, Chrenová, Nitra

 • kuchyňa
 • 2i byt na prenájom, ul.A. Hlinku, Chrenová, Nitra
 • jedalenský kút
 • 2i byt na prenájom, ul.A. Hlinku, Chrenová, Nitra
 • kúpeľňa
 • izba 1
 • 2i byt na prenájom, ul.A. Hlinku, Chrenová, Nitra
 • izba 2
 • 2i byt na prenájom, ul.A. Hlinku, Chrenová, Nitra
 • vstupná chodba
 • 2i byt na prenájom, ul.A. Hlinku, Chrenová, Nitra

550,- €/mes.

Zobraziť fotogalériu (11 fotografií)

Prenajmem 2izbový byt na Chrenovej o výmere 61m2 na 3.poschodí zo 7. Má plastové okná, stierky a podlahy sú parkety a dlažba. Jadro prešlo nedávno rekonštrukciou, kuchyňa a kúpeľňa sú nové.
Bytový dom je zateplený, s výťahom a v blízkosti sú MŠ, ZŠ, univerzity, zastávka MHD a potraviny, atletický štadión, nábrežie rieky Nitra s cyklotrasou a iné atraktívne body mesta.
Byt je dispozične dobre riešený, izby sú nepriechodné, orientované prevažne do tichšej časti ulice s výhľadom na zeleň. Prenajíma sa so zariadením, je viditeľné na foto v galérii. V prípade serióznej dohody je možnosť dozariadiť si vlastným nábytkom.
Bývanie je vhodné pre dve osoby. Preferujeme pracujúci pár so stabilným príjmom, ideálne nefajčiarov a bez domácich zvierat.
Byt je k dispozícii podpisom nájomnej zmluvy, je nutné uhradiť depozit vo výške 550€. Cena nájmu je tiež 550€ vrátane všetkých energií, internetu a Magio TV.
Obhliadky je možné dohodnúť minimálne 24hodín vopred mailom alebo na tel.čísle 0918 617 241.Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

3

7

2

61 m²

61 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

áno

áno

áno

spoločné

nie

nie

nie

áno

vonkajšie

panel

zariadený

áno

áno

plastové

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Andreja Hlinku

 

osobné

2-izbový byt

prenájom

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
www.byvanievpohode.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX Bývanie v pohode, s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.