14,43á Slnečný pozemok v N.Hrnčiarovciach, okr.Nitra

  • 14,43á Slnečný pozemok v N.Hrnčiarovciach, okr.Nitra
  • 14,43á Slnečný pozemok v N.Hrnčiarovciach, okr.Nitra
  • 14,43á Slnečný pozemok v N.Hrnčiarovciach, okr.Nitra

85.430,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (3 fotografií)

Predám pekný, rovinatý pozemok v Nitr.Hrnčiarovciach s výmerou 1443m2, pri rozmeroch cca 30x35m. Jeho orientácia je ideálny JZ - JV, čo zabezpečí príjemnú svetlosť obytných miestností počas celého dňa. Je tu možnosť napojenia všetkých IS. K pripojeniu do distribučnej siete elektrickej energie je k dispozícii už vypracovaná a odsúhlasená projektová dokumentácia. Vzdialenosť všetkých sietí od miesta pripojenia je v rozmedzí cca 30-37m.
Súčasťou predajnej ceny je aj podiel na prístupovej ceste, ktorá je vymedzená geometrickým plánom, v súčasnosti neupravená.

Pridanou hodnotou tejto nehnuteľnosti je príjemný výhľad na Zobor a prostredie mimo hlavnej cesty, pritom len pár metrov od centra obce. Pozemok je vhodný pre rodiny s deťmi, alebo ľudí so vzťahom k pohybovým aktivitám, keďže sa nachádza v blízkosti ihriska. Poďte sa sami presvedčiť, že napriek jeho situovaniu je tu prostredie primerane tiché a pokojné.

Cena za nehnuteľnosť je 85.430€ (t.j.52€/m2) a je konečná vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

1443 m²

osobné

aktívne

rovina

neupravená cesta

+421 918617241

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitrianske Hrnčiarovce

Slivková

 

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

logo


0948 048 900
info@mamox.sk
http://www.byvanievpohode.sk/

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Silvia Salvova

Silvia Salvova

senior makler

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421 918617241
E-mail: s.salvova@mamox.sk

všetky realitné ponuky makléra

Bývanie v pohode

Byvanie

Moje bývanie

Chcete bývať v pohode a ušetriť sa bezsenných nocí? Stačí, ak nám poviete o akú nehnuteľnosť máte záujem a my Vám ju nájdeme podľa Vašich predstáv. Spoločne si ju pôjdeme pozrieť, skontrolujeme právny stav, vysporiadame ak bude treba a po odovzdaní kľúčikov od Vášho nového domova pomôžeme aj s prepisom energií.

Viac informácií
Financovanie

Financovanie

Hľadáte spôsob ako prefinancovať kúpu Vášho vysneného domova? A ste z toho v lese? Strácate sa v ponukách bánk a stavebných sporiteľní, keď každá prezentuje, že je tá naj? Neblúďte už, nehľadajte. Máme zodpovedných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami, stačí sa na nás s dôverou obrátiť.

Viac informácií

Referencie

Roman Koriťák

Všetko plynulo a rýchlo. Hlavné pozitívum bol prozákaznícky prístup.

Martina Rázuszová

Prenájom nášho bytu funguje konečne bez nás. Spoľahlivo vyriešené.

Martin Bán

Kúpa správneho domu by bez spoločnosti mamox bola naozaj zložitá. Pomohli, vyhľadali, spracovali a hlavne ručili za správnosť celého procesu.

Jozef Špendel

Som rád, pani Salvová, že sme mali s realitkou, teda vlastne s Vami dobrú skúsenosť, čo sa celkove týka celého vybavovania. Ďakujeme teda veľmi pekne a budeme radi Vás radi odporúčať aj ďalej.

Ivan Hochel

Som rád, že vĎaka prístupu pani Domastovej sa nám podarilo obchod úspešne zrealizovať. Budeme odporúčať aj medzi svojimi známymi.

Iveta Barátová

Ďakujeme za skúsenosť s pánom Brezinom. Jeho ľudský a pokojný prístup, vysvetlenie konkrétnych krokov nás presvedčilo, že je to človek na svojom mieste.

Ján Voros

Ďakujeme p.Molnárovi za spoluprácu, boli sme veľmi spokojní. Promptne komunikoval a reagoval na situáciu okolo predaja. Sme radi, že nám pomohol s predajom našej nehnuteľnosti práve on. Doporučujeme aj iným záujemcom.

Kontaktný formulár

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo

MAMOX s.r.o., Pri kolese 904/1, Mojmírovce 951 15

Nájdete u nás všetko pod jednou strechou - predaj a kúpu nehnuteľnosti podľa stanovených kritérií, na mieru šitú hypotéku, vybavíme administratívu, dohliadneme na priebeh platby a odovzdanie kľúčov. Sprostredkujeme služby overených znalcov a geodetov, vyhotovíme vyjadrenia k dedičským konaniam.